خبرنامه

تعمیر یو پی اس

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

فرایند تعمیرات یو پی اس چگونه است؟

تعمیرات یوپی اس در محل

ابتدا اگر با یک شرکت معتبر خاصی قرارداد نگهداری دارید تماس تلفنی برقرار کرده و شرح ماوقع را به ایشان توضیح دهید. در برخی موارد فقط با یک توصیه تلفنی مشکل شما حل می شود. در صورت عدم حل مشکل توسط تلفن با توجه به نوع قرارداد شما شرکت پشتیبان طی مدت قرارداد با اعزام کارشناسان خود اقدام به حل مشکل یو پی اس یا باتری شما خواهد کرد. ولی اگر شما دارای قرارداد نگهداری یو پی اس با شرکت خاصی ندارید. با تماس با شرکتهای معتبر ارائه دهنده خدمات درخواست خدمات می نمایید.

توجه:

شرکت فنی خدماتی نیل الکتریک با دارا بودن چندین تجربه و قرارداد قرارداد پشتیبانی یوپی اس آماده ارائه خدمات به کلیه مشتریان عزیز می باشد..

نحوه انتقال یو پی اس:

با اعزام تیم پشتیبانی توسط شرکت توان آرامیس آذربایجان و بررسی دقیق یو پی اس و باتری یوپی اس امکان حل مشکل شما در سایت مشتری یا در محل تعمیرگاه این شرکت به اطلاع شما خواهد رسیید. بعد از انجام تشریفات خروج یو پی اس از محل، یوپی اس معیوب شما به محل کارگاه تعمیر یو پی اس منتقل می گردد.

تعمیر برد یو پی اس:

با بررسی دقیق برد یو پی اس و اعلام هزینه حدودی تعمیر یو پی اس به مشتری و توافق بر ادامه تعمیر یوپی اس اقدام به خرید قطعات با کیفیت یو پی اس کرده و با تعمیر دقیق یو پی اس و حل کامل مشکل پیش آمده، یو پی اس شما تعمیر می گردد.

تست عملکرد یو پی اس :

در مرحله آخر و حساس که تفاوت شرکتهای معتبری همچون شرکت آرامیس با دیگر تعمیرکاران می باشد. تست چندین روزه یو پی اس تحت انواع بارهای اهمی، سلفی و خازنی می باشد تا یو پی اس انواع بارهای ممکنه را جوابگو باشد. با اتمام مرحله تست یو پی اس. یو پی اس تعمیری به محل منتقل شده و با نصب یو پی اس و تست عملکرد باتری یو پی اس و همچنین احتمال اسقاط باتری یو پی اس، دستگاه یو پی اس به نحوه احسنت تحویل مشتری گردد.

محدوده خدمات تعمیر و نصب یو پی اس در آذرربایجان شرقی غربی و اردبیل با هزینه بسیار کم و با صرفه انجام می گیرد. این شرکت به عنوان یکی از معروفترین شرکتهای  تعمیر یو پی اس در تبریز و یا تعمیر یو پی اس در ارومیه آماده عقد قرارداد  نگهداری با کلیه آزمایشگاهها و دیگر مراکز می باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *